Bakırköy Otel | Bakırköy Pansiyon Hakkında

BAKIRKÖY OTEL | BAKIRKÖY PANSİYON

Pansiyonumuz güvenle kalabileceğiniz İstanbul’da en merkezi yerlerinden biri olan Bakırköy ilçesinde hizmet vermektedir.
Pansiyonumuz Bakırköy meydan da olup Sinan Erdem spor salonu ve Ahmet cömert spor salonuna araçla 2 dakika (4 km) , yaya mesafesi ile Kadıköy Bakırköy deniz otobüslerine 3 dakika,Acıbadem hastanesine 2 dakika,İstanbul caddesi Carousel ve Capacity alışveriş merkezlerine 2 dakika, sirkeci Sultan Ahmet tren istasyonuna 3 dakika,Dadyan kilisesi yanında, sahile 2 dakika,dünya göz hastanesi Ataköy şubesine 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.Atatürk Havaalanına araçla 5 dakika uzaklıkta 8 km dir. CNR uluslar arası fuar merkezine 8 km,Tüyap fuar merkezine 17 km, Metrobüs istasyonuna 2 km, Otogardan tüm otobüs firmalarının yolcu servisleri Bakırköy meydana gelmektedir.pansiyonumuz bulunduğu mevki olarak eğlence yerleri, alışveriş merkezleri, toplu ulaşım araçlarının merkezi konumundadır.

Videolar

Bakırköy Otel ve Pansiyon Hizmetleri Hakkında

BAKIRKÖY PANSİYONU

Bakırköy Meydan’da bulunan Otelimizin Odaları Her yıl yeniden dizayn edilerek sizlere daha modern ve konforlu konaklamalar sunmak için yenilenir.
Odalarımıza mutlaka haşerelere karşı ilaçlama ve temizlik işlemleri uzman personel tarafından sağlanır, Siz konaklamaya devam ederken dahil olmak üzere talep doğrultusunda Yatak Çarşaflarınız değiştirilir.
Odalarımızda ses Yalıtımı yapıldığı için Minimum sessizlik ortamında konforla kalırsınız. Bakırköy Otel olarak 10.yıl’ı aşkın süredir sizlere Koşulsuz hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Siz değerli misafirlerimiz 2018 Yılında’da Bizleri tercih etmeniz bizler için Gurur Kaynağıdır.

Bakırköy Otel

Müşteri Memnuniyeti bizler için her zaman en başta olmuştur. Siz değerli konuklarımızın rahat etmesi  ve tekrar bizleri tercih etmesi bizler için çok önemlidir. Bu  sebepten ötürü 2008 yılından bu yana %100 Müşteri memnuniyeti prensibi ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Sizin konforunuz bizim huzurumuzdur.