Bakırköy otelleri – Güvenli ve Konforlu Konaklama Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otel ve Pansiyon – Güvenli ve Konforlu Konaklama Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otelleri ve Pansiyon hizmetleri tesisimiz, 2009 yılında Bakırköy İstanbul’da açılmıştır. 2 yılda 1 restore edilen işletmemiz Bakırköy otel işletme zincirine bağlı hizmet vermektedir. Bakırköy otelleri arasında Havalimanına en yakın oteller arasında olan Bakırköy Pansiyon uygun ve kaliteli otel konaklamasının en doğru adresi.

Bakırköy otel ve Pansiyon Hakkında

Bakırköy OtelBakırköy otel pansiyonu,  2009 yılında %100 yerli sermaye ile İstanbul’un en nezih ilçelerinden Bakırköy’de kurulmuş ve 17 oda ile hizmete başlamıştır.
14 adet Double odası ,3 Adet Triple oda ile her kitleden misafir ağırlamaya uygun hale getirilmiştir. Kalite ve konforun uygun fiyat ile buluştuğu adres Bakırköy otel pansiyonu.

Bakırköy otel Pansiyonu iş ziyareti konaklaması için uygun mu ?

Bakırköy otel pansiyonu CBR expo, Tüyap gibi fuar ve kongre merkezlerine 25 dk. mesafede olması bir çok iş ziyareti gerçekleştiren kişi tarafından talep görmektedir.
Ekip olarak iş ziyareti için geldiğinizde Otel işletmemizin süit odalarında sizler konaklayabilir, Ekibinizi Pansiyonumuzda ağırlayabiliriz.
Bakırköy otel ve Pansiyonu ailesi olarak odalarımızda sizlerin ihtiyacı olabilecek her türlü gereç mevcuttur.

Bakırköy Otelleri arasında neden Bakırköy Otel Pansiyonu ?

İstanbul’un en büyük ilçelerinden Bakırköy’de  32 km² alanda 800 civarı otel işletmesi bulunmaktadır.
Bakırköy otel Pansiyonu bu işletmelerden ayıran en büyük özellik fiyat politikası ve Sunulan hizmetler.
Oda kahvaltıların dahil olması ve Triple room seçeneklerinde tek kişi fiyatına yakın fiyatla konaklama imkanı bizleri diğer Hotel işletmelerinden ayırmaktadır. Havalimanına yakın olması yine ekstra etkendir.

Bakırköy otelleri nerededir ? Hava limanına Yakın mı  ?

Bakırköy otelleri, İstanbul’un Bakırköy semtinde Kuzeyinde Marmara denizi güneyinde Küçükçekmece gibi ilçelerin olduğu bölgeyi Kapsamaktadır.

Bakırköy otelleri İstanbul Atatürk Havalimanı ve çevresini kapsayan bölgeye verilen genel kategori ismidir. Bakırköy otel, Bakırköy ilçesi ve mahalleleri sınırları içerisinde hizmet vermektedir.

Atatürk Havalimanına oldukça yakın konumdadır. Bakırköy otel pansiyonu Havalimanına 7 dk. gibi kısa sürede ulaşabileceğiniz konumda hizmet vermektedir.
Bakırköy otelleri Havalimanına yakın olması sebebiyle, Havalimanı otelleri olarak da bilinmektedir.

Bakırköy otelleri ve Bakırköy yakınlarında ki oteller

Bakırköy otelleri

Bakırköy otelleri

Bakırköy otelleri yazımızın üst kısmında belirttiğimiz gibi, semt içerisinde hizmet veren Pansiyon ve apart otel sınıfından başlayıp sırasıyla Butik otel, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 Yıldızlı oteller sınıfı olarak hizmet veren otellerdir.

İstanbul Bakırköy’de ki oteller, Bakırköy semtinin konumu nedeniyle ve Fuar kongre alanlarına yakın olması sebebiyle oldukça fazla ziyaret alır.
Son yıllarda Bakırköy’ün turizm alanında büyümesi , Tarihi yapılar ve antik eserlerin ziyareti Bakırköy de ki otellerin artış göstermesine sebep olmuştur.

Turist ziyaretinin yoğunluğu sebebiyle ve ilçe semtlerden her gün Bakırköy’ü on binlerce kişinin ziyareti hem otellerin artışına hemde kalitenin artışına sebep olmuştur.

Bakırköy oteller genel olarak yerli halk tarafından kurulmuş ve işletilmektedir.
Fiyatlar bölgenin potansiyel otelleri üzerinden belirlenmektedir.

Bakırköy otelleri neden tercih sebebidir ?

Bakırköy semtinin mükemmel konumu, cazibe alanları ve sosyal yaşamın üst seviyede olması Bakırköy otellerini tercih etmenize sebep olmaktadır.

Bakırköy otel bölgesinde ulaşım oldukça kolaydır. Tüm toplu taşıma araçlarının geçiş güzergahı oluşu, Tramvay, metro ve Metrobüs duraklarının bulunması ve E-5 gibi ana hat yolu üzerinde oluşu Bakırköy’ün konumunu eşsiz kılmaktadır.

Havalimanı fuar ve kongre alanlarına kolayca ve tek araç ile ulaşım yine Bakırköy otelleri tercihini arttırmaktadır.

Bakırköy otelleri

Bakırköy otelleri

Bakırköy otelleri eğlence mekanlarına yakın mı ?

Bakırköy tarihçesinde milattan sonra 300 yıllarında Antik Romalılar tarafından Eğlence yeri olarak kullanılmıştır. Daha sonra Bizans İmparatorluğu egemenliğine geçen ve aynı şekilde eğlence yeri olarak kullanmış ve Osmanlı tarafından da aynı şekilde kullanılmıştır.

Günümüzde de eğlence yeri, yanı sıra ticaret merkezi olarak kullanılması Bakırköy’ü cezbedici kılmıştır.

Bakırköy otellerinde konaklama yapan kişiler bir çok eğlence mekanına gece kulübü,Bar,Canlı müzik mekanları, Çay bahçeleri ve Restoranlara kolayca ulaşabilirler.

Bakırköy otelleri tesisleri genel olarak 24 saat hizmet vermektedir. Bu nedenle eğlence mekanlarında iken saatin önemi yoktur. Bir çok özel taşımacılık hizmeti veren firmanın (uber –Bi taksi –Taksi rehberi) Bakırköy’de olması gece saatlerinde ulaşımı kolaylaştırmıştır.

Bakırköy Otelleri ve Bakırköy Otel Fiyatları

Bakırköy otelleri fiyatları Bakırköy otel fiyatları tercih edeceğiniz otel işletmesine göre değişkenlik göstermektedir. Havalimanı otelleriZeytinburnu otelleri , Ataköy otelleri gibi oteller arasında daha makul fiyatlara sahiptir.

Bakırköy otel fiyatları 2018 verilerine göre düzenlenmiş aşağıdaki gibidir.

  • Bakırköy Otel fiyatları 60₺ – 250₺

  • Bakırköy Hotel fiyatları 70₺ – 750₺

  • Bakırköy Pansiyon fiyatları 70₺ – 150₺

  • Bakırköy apart otel fiyatları 80₺ – 180₺

  • Bakırköy butik otel fiyatları 80₺ – 200₺

Not: Fiyatlar Bakırköy Hotel tesislerinin kampanyalarına göre değişiklik gösterebilir.

Bakırköy Otelleri 3 Yıldızlı Konaklama Tesisleri 

Bakırköy otelleri kapsamında hizmet veren Bakırköy otelleri 3 yıldız işletmeleri bölgenin en fazla misafir ağırlayan Otel işletmeleridir. Fiyat politikası oldukça uygun olması ve bir çok noktaya kolay ulaşım imkanı Bakırköy otellerinin önemini elzem kılmaktadır.

Bakırköy otelleri 3 yıldızlı işletmeler sağladıkları imkanlar ile İş ziyaretinin yanı sıra, gezi yada aktivite maksatlı konaklamak isteyen kitlelere de hitap etmektedir.

3 yıldızlı oteller genellikle Bakırköy semtinin tarihi dokusunda göre dekore edilmiştir.

Bakırköy otelleri 4 yıldızlı Konaklama Tesisleri 

Bakırköy otelleri ve İstanbul otelleri olarak kabul edilen konaklama tesislerine mensup bu işletmeler, Bakırköy’ün tamamında bulabileceğiniz ve lüks sınıfında konaklama imkanı bulabileceğiniz otel işletmeleridir. 

Fiyat aralığı bakımından elit kitleye hitap eden bu tesisler, Turistlik amaçlı yada Fuar katılımı için gelen ziyaretçilerinde konaklaması için uygundur. Etkinlik zamanları (Fuar, Kongre, Konser) bir çok kampanya Düzenleyen Bakırköy otelleri 4 yıldızlı tesislerde, oluşturulan kampanyaları takip ederek oldukça uygun fiyatlara konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. 

Bakırköy 5 yıldızlı Oteller | 5 yıldızlı otel fiyatları 

Bakırköy 5 yıldızlı oteller, Bakırköy semtinin daha çok sahil yakasında hizmet veren, Havalimanı yolcuları tarafından ağırlıklı olarak tercih edilen Lüks sınıf otellerdir. Fiyat paritesi açısında belli bir kitleye hitap eden bu oteller, sosyal olanaklarının yanı sıra, ulaşım açısında da en ideal konumda bulunmaktadırlar. 

Bir çok festival ve konser etkinliğine ev sahipliği yapan Bakırköy’ün otelleri, sosyal statünün gereklerini oldukça iyi biçimde yerine getirmektedirler. 
Sezonluk olarak fiyat değişikliği sadece bu otel sınıflarında vardır. Kış aylarında Bakırköy 5 yıldızlı otellerde konaklamak neredeyse Butik otel fiyatlarına denk haldedir. Erken rezervasyon yaparak, oldukça uygun fiyatlara 5 yıldızlı lüks konaklamaya sahip olabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Comment