İstanbul Bakırköy Butik otel | En uygun Butik otel Konaklaması

İstanbul Bakırköy butik otelleri | Bakırköy Butik otel 

Bakırköy Butik otelleri; Bakırköy ilçe sınırları içerisinde  5 yıldızlı oteller ayarında hizmet sunan, daha çok yerel yatırımcılar tarafından kurulmuş otellerdir.

Bakırköy Butik Otelleri

Bakırköy Butik Otel

Özellikle son yıllarda popüler olan, birçok kesim tarafından tercih edilen ve sürekli sayıları Artan butik oteller, hem 5 Yıldızlı otellerden, hem tatil köylerinden ve pansiyonlardan farklı bir konsepte sahip olarak hizmet vermektedir.

Butik oteller oda sayısı bakımından düşüktür. Onlarca odası bulunmaz, genel olarak 7-12 oda arası konaklama alanı bulunur. Butik otellerin çalışan sayısı azdır, fakat odalarla endeks olan çalışan sayısı ile neredeyse kişiye özel olarak hizmet vermektedir.

Butik otellerde konaklama yaparken kendinizi özel hissedersiniz, çünkü odanıza çıkarken, yemek servisiniz yapılırken ya da bir ihtiyacınız giderilirken çalışanlar tarafından isminizle hitap edilir, sıcak ve samimi bir konaklama gerçekleştirirsiniz.

Bakırköy Butik Otel | Ev Konforunda Konaklama Hizmeti 

Butik oteller sizi tıpkı evinizdeymiş gibi hissettirir. Genel olarak bir oda bir salon şeklinde odaları bulunan otellerdir butik oteller. 

Butik otellerin işletmecileri genel olarak sahipleridir. Bunun size avantajları dilediğiniz zaman otel sahibine ulaşabilir ve talebinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bölgelere ayrılmış olan butik oteller, sizlere sunduğu oda kahvaltısı yiyecekleri, bazı otellerin kendi tavuklarından ve ineğinden elde edilmiştir. işte bir hizmeti 5 yıldızlı otellerde dahi alamazsınız.

Butik otel ağırlıklı olarak restore edilmiş bina, Konak, Köşk ya da bir köy evi şeklindedir. Restore edilmesi ile çok iyi bir konsepte bürünen butik oteller, sizlere ev konforunda konaklama hizmeti vermektedir.

Butik oteller neden tercih etmeliyiz

Butik otelleri en büyük özellikleri, misafirlerini özel hissettirmesi, otel çalışanları sizinle özel olarak ilgilenir, bir probleminiz ya da şikayetiniz olması durumunda hemen çözüme ulaştırmaya çalışır. Hatta Öyle ki bu kişilerle ettiğiniz sohbetler sonunda Sürdürülebilir dostluklar elde edersiniz.

Yıldız sınıfı otellerde birkaç gün sonra tekrar eden etkinliklerden sıkılabilirsiniz, Butik otellerde evinizde gibi olacağınızdan çok daha keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Butik oteller büyük otellerin yanı sıra, temizliğe ve hijyene çok daha fazla önem verir.

Butik otelleri en belirgin özellikleri, alınan hizmet 5 yıldızlı otel kıvamında olsa da fiyatlar oldukça uygundur. Öyle ki 5 yıldızlı bir otelde geceliği 500 TL’ye konaklarken, Butik otel de bir hafta 500 TL’ye konaklama imkanına sahip olursunuz. Üstelik evinizden hiç ayrılmamış gibi Butik otelleri hepsinde bu saymış olduğumuz olumlu özellikler bulunmayabilir Bu nedenle Bakırköy’de konaklama yapacaksınız Bakırköy Butik Otel tercihiniz olsun

Bakırköy Butik otel fiyatları

Bakırköy otelleri kapsamında hizmet veren Bakırköy butik oteller, genel olarak 80 – 180 TL arası fiyatlara konaklama hizmeti sunan otellerdir.

Bakırköy Butik otelleri konumu ve sunulan imkanlara bağlı olarak değişiklikler göstermektedir.Kimi Butik otel de Havaalanı servisi bulunurken, kimi Butik otelde bu hizmet sunulmamaktadır. Bakırköy’de hizmet veren butik otellerden bir çoğu oda kahvaltı dahil olarak fiyat sunarken, bir kısmı bu hizmeti ekstra ücretli olarak sunmaktadır. Oluşan fiyat farklılığı bu nedenledir.

Bakırköy Butik otelleri ulaşım

Bakırköy her ne kadar, yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük 3 ilçesi olsa da, ulaşım ağının oldukça gelişmiş olması, bir noktadan diğer noktaya ulaşım için oldukça kolaydır.

Havalimanı bölgesinde olan bir butik otele ulaşım için toplu taşıma araçlarını kullanabilir, yahut özel taşımacılık araçları ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı bölgesinde olan Butik Otel için, E5 karayolunu ya da Toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. İstanbul otelleri arasında oldukça rağbet gören Bakırköy otelleri, bölgede konaklama hizmeti alan ziyaretçilerini en fazla ağırlayan Bakırköy otel tesisleridir, Bakırköy Butik otelleri.

2 Comments

 • Levent Kopçak 24 Ocak 2019 at 8:35 am

  Merhaba, Bakırköy Pansiyonda 5 gece konaklama yaptım ailem ile birlikte kusursuz hizmet sunuyorlar.
  Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.

  Cevapla

 • Orhan Öztürk 26 Haziran 2019 at 7:07 pm

  Butik otel klasmanında Bakırköyde daha iyi bir otel yok emin olabilirsiniz. Gerçekten Nezih bir Otel işletmesi

  Cevapla

Leave a Comment