- Tek kişilik, çift kişilik,üç kişilik olmak üzere toplamda 13 oda 29 kapasitelidir.

 

Odalarımız 3 yıldızlı otel konforundadır.

 

 

TÜM ODALARDA

 

- Banyo / Wc

- Klima

- 82 cm LCD Tv

- Çelik kasa

- Saç kurutma makinası

- 24 saat sıcak su hizmeti

- Telefon,

- Kablo tv

- Mini bar

- Wireless İnternet hizmeti

GENEL ÖZELLİKLER

 

- Kahvaltı

- Resepsiyonda kasa

- Çamaşır ve ütü servisi

- Kahvaltı salonu

- Saklı bahçe

 

 

 

       Pansiyonumuz güvenle kalabileceğiniz istanbul'un en merkezi yerlerinden biri olan bakırköy ilçesinde hizmet vermektedir.
   Pansiyonumuz Bakırköy meydan da olup sinan erdem spor salonu ve ahmet cömert spor salonuna araçla 2 dakika (4 km) , yaya mesafesi ile kadıköy bakırköy deniz otobüslerine 3 dakika,acıbadem  hastanesine 2 dakika,istanbul caddesi carousel ve capacıty alışveriş merkezlerine 2 dakika, sirkeci Sultanahmet tren istasyonuna 3 dakika,dadyan kilisesi yanında, sahile 2 dakika,dünya göz hastanesi ataköy şubesine 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.Atatürk havaalanına araçla 5 dakika uzaklıkta 8 km dir. CNR uluslar arası fuar merkezine 8 km,Tuyap fuar merkezine 17 km.,metrobüs istasyonuna 2 km, Otogardan tüm otobüs firmalarının yolcu servisleri Bakırköy meydana gelmektedir.pansiyonumuz bulunduğu mevki olarak eğlence yerleri, alışveriş merkezleri, toplu ulaşım araçlarının merkezi konumundadır.

BAKIRKOY PANSİYONU

   Siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde ağırlanarak güleryüzlü , hijyenik , rahat bir ortamda konaklamasını ve pansiyonumuzu devamlı tercih etmenizi sağlamak bizim öncelikli görevimizdir.Pansiyonumuz güvenilir,nezih ve ailelerin rahatça kalabileceği bir yerdir.

Telefon

Zeytinlik mah. ömer naci sok. No : 25 Bakırköy/İstanbul

Tel : 0(212) 543 88 66(pbx)

Fax : 0(212) 543 88 65

bakirkoypansiyonu@gmail.com